“Jo vetëm për Luizin”, Olta Gixhari: Janë bërë protesta për mua (VIDEO)

Ditën e sotme ka qënë puntata e dytë e post BB ku ish-banorë kanë diskutuar mbi polemikat dhe rrugëtimin e tyre në shtëpi. Olta Gixhari ka bërë një deklaratë të fortë duke thënë se janë bërë protesta për të pasi hoqi dorë nga loja.

O Olta o pasha, kthehu në shtëpi se bëmë shaka. Dhe për mua janë bërë protesta,” tha ajo.

Ndërkohë që disa u habitën e disa u qeshën, Gerti shtoi: Për ty vetë protesta për të të nxjerrë jashtë shtëpisë janë bërë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu