Jori pranon lidhjen me Noizyn: Do e bëjmë dasmën në Vlorë

Një foto e të dyve në një jaht, bëri që ata të ktheheshin në temë kryesore, po flasim për Jori Dellin dhe Noizy-n, të cilët më pas zbulan se do të bashkëpunojnë në një projekt muzikor.

Mirëpo publiku i simpatizoi shumë si çift dhe këto zëra vazhdojnë akoma.

Jori si duket ka krijuar imunitet, madje tani edhe e ironizon kur i bëhet ndonjë pyetje tendencioze në lidhje me reperin.

E ftuar në “Më lër të flas” me ironi ajo u shpreh: “Me Noizy-n, po jemi në një lidhje. Do martohemi. Do e bëjmë dasmën në Vlorë. Do i ftoj të gjithë”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu