Kampionët e Anglisë e filluan mbrapshtë kampionatin (VIDEO)

Leicester City është mposhtur në udhëtim te Hull City në duelin e xhiros së parë në Premierligë. Adama Dimande dhe Robert Snodgrass realizuan për vendasit. Kurse, Riyad Mahrez nga penalltia e shënoi golin e vetëm për kampionin.

http://www.youtube.com/watch?v=0wwld-RFW7M


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu