Kastrioti me njerëz të BESES në sallën e rinisë (FOTO)

Ditën e sotshme i ashtuquajturi “grupi i zjarrit” në BDI, ka mbajtur tubim me rininë e rajonit të Shkupit në sallën e Teatrit Kombëtar. Tubimi në fjalë u thirr ditën e djeshme nga Izet Mexhiti, shkruan InfoShqip.

Ajo që u vërejt gjatë tubimit ishte se ish deputeti i Lëvizjes Besa që mandatin e fitoi në lista të përbashkëta me LSDM-në dhe që së fundmi ju bashkua “grupit të zjarit” mori pjesë në tubimin e rinisë i shoqëruar nga njerëz të Lëvizjes Besa./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu