Kejvina e mllefosur me Kiarën: Mos u habisni nëse hy brenda në mënyrën time ta takoj pak njërën

Kejvina duket se ende po vazhdon ta shikoj “Big Brother VIP Albania”. Kështu lë të kuptohet përmes storjeve që ajo poston në profilin, shkruan lajmi.net.

Ka pak ditë kur ajo reagoi pasi Kiara u zgjodh lidere e shtëpisë.

Njejtë ka vepruar edhe sot modelja, e cila postoi në “Instastory” një video ku në fokus ishte Kiara, bashkëngjitur me të cilën shkruan se ka arritur në pikën që mund të bëjë ndonjë gabim të dytë dhe të gjej një mënyrë për të hyrë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Zot më jep durim, kaq kisha. Me vërtet kam bërë një gabim aty brenda, por mos u habisni nëqoftëse më shikoni duke bërë një gabim tjetër duke hyrë aty brenda në mënyrën time (nga gardhi, nga qielli, nga të më vijë) vetëm të takoj pak njërën…nuk ka mundësi që po e përjetoje dhe nga jashtë”, ka shkruar Kejvina në postimin e saj.

Ish-banorja e “BBVA” reagoi në rrjetet sociale edhe kur Luiz veshi bluzën që ajo i kishte dhuruar dhe Kiara i kërkoi që ta hiqte.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu