Kënga e Maestros është e kopjuar? Ndjekësit në rrjete sociale akuzojnë se është e vjedhur nga projekti i artistit grek

Armaldo Kllogjeri, kishte menduar të realizonte këngën “Ta dije”, për të surprizuar vajzat dhe nënat me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Gruas.

“Sikur ta dije, ta dije, se sa të dua shpirt/ S’do shkoje, do rrije, tërë jetën në krahët e mi”, është refreni i këngës.

Por përdoruesit në rrjete sociale, kanë akuzuar se kënga e krijuar nga Alban Kondi dhe Shpëtim Saraçi, është kopjuar nga këngëtari grek Kostandino Argiro, “Eleftero”.

‘Edhe Kostandinos Argiros me këngën e vet Elfteros do ishte super krenar për këtë kopjim”, janë disa nga komentet e ndjekësve të Big Brother Vip 2.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu