Këngëtari ndan pamjet nga skena, mbesa e Noizyt në gjurmët e dajës (VIDEO)

Noizy pavarësisht ngarkesës profesionale dhe projekteve të shumta që e presin çdo ditë kur vjen puna tek familja është gjithmonë aty.

Reperi ndër vite ka treguar se ka një raport special me familjen e tij.

Shpesh jemi mësuar ta shikojmë të postojë nipin në rrjete sociale.

Por këtë herë vëmendjen e ka marrë mbesa e këngëtarit.

Prayla dhe pse në një moshë realativisht të vogël duket se po shkon në gjurmët e reperit.

Ajo shfaqet duke performuar në skenë dhe për sa i përket botës së artit ka ngjarë nga Noizy.

‘Princess Prayla’-shkruan daja Noizy përkrah videos së cilën e shoqëron me një emoji me sytë zemra.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu