Kërkoi bashkëpunim, Luizi shfaqet papritur në këngën e fundit të Noizyt me Elvana Gjatën

Fansat kanë kërkuar një bashkëpunim mes tij dhe Noizyt dhe diçka të tillë, e ka kërkuar edhe vetë Luizi, ku duket se kjo dëshirë ka nisur të realizohet.

Në këngën “My All”, një bashkëpunim i sukseshshëm që në minutat e para, midis Noizy-t dhe Elvana Gjatës, dëgjohet zëri i Luizit në minutën 2:20.

Kjo është dalluar menjëherë nga ndjekësit dhe duket se është konfirmuar në mënyrë indirekte nga vëtë reperi, i cili ka shpëndarë në story videon e Luizit, duke bashkëngjitur edhe linku-n e këngës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu