Këto ishin fjalët e para të Luizit pas fitores së BBV

Luiz Ejlli është fituesi i Big Brother Vip Albania 2. Pas fitores Ejlli i emocionuar ka shpërthyer në lot.

Ai deklaroi se këtë fitore ai dedikon babait të tij.

E falenderoj atë vajzë në fund të tetorit që më tha se do të bëj pjesë të Big Brotherit. Unë i kisha humb shpresat komplet në vete dhe në këtë vend ndoshta edhe për gabimet e mia. Uroj që baba jem është duke m’pa dhe po e bëj krenar”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu