Kiara hakmerret ndaj Luizit? I nominon shokun e ngushtë

Ka qenë mjaft i tensionuar “Prime” i së martës në Big Brother Vip, për shkak të situatës së tensionuar mes Kiarës dhe Luizit, pas lojës që ndodhi në shtëpi.

Por surpriza erdhi në momentin e nominimeve kur u duk sikur Kiara po hakmerrej ndaj sjelljes së Luizit gjatë javës ndaj saj në shtëpi.

Kiara vendosi që të nominojë Tan Brahimin, i cili është miku i ngushtë i Luizit.

“Nominoj Tanin, për të vetmen arsye se ka qenë më i distancua nga të tjerët”. u shpreh Kiara në dhomën e rrëfimit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu