Kiara i hap Instagram Luizit dhe thyen rekord brenda pak minutash

Instagrami i Luizit ka qenë temë debati kohët e fundit, por Kiara duket se i ka dhënë drejtim kësaj situate. Ish-banorja ka vendosur të ndërmarrë hapjen e një profili të ri me emrin e Luiz Ejlli.

Ka qenë kërkesa e Luizit, që pas daljes së Kiarës nga shtëpia e Big Brother të hapë një profil të ri në rrjetin Instagram, që të menaxhohet nga vetë ajo.

Në pak minuta, Luizi ka thyer rekord pasi ka arritur mijëra ndjekës, duke shkuar drejt 100 mijë të tillë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu