Kiara pa gjumë pas mbrëmjes së djeshme, Luizi i shqetësuar, ja çfarë i kërkon (VIDEO)

Pasi “Vëllai i Madh” vendosi që Kiara të ketë mundësinë për të parë se çfarë thonë jashtë për të, pas hyrje në Big Brother, ajo është prekur dhe nuk është ndjerë mirë.

Këtë fakt e ka vërtetuar edhe vet Luizi i cili e ka pohuar gjatë një bisede me Kiarën se ajo është pa gjumë dhe ka nevojë që të flejë. Ai është dukur i shqetësuar për Kiarën teksa i ka kërkuar me ngulm që të shplodhet.

Kiara: Ça ke pse bëhesh çun i keq.

Luizi: Më shqetëson fakti që je pa gjumë

Kiara: Më thuaj ku e ke se se kea ty, se fillon e bën..

Luizi: Je pa gjum. Dua që të flesh, këtu e kam

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu