Kiara zbulon detajet e dasmës me Luizin

Në një intervistë për “E diell”, Kiara është pyetur sesi e mendon dasmën me Luizin dhe ish-banorja ka zbuluar disa detaje.

Ajo ka treguar se do një dasmë tradicionale, modeste dhe në një vend ku të mblidhen shumë njerëz.

Dasmë tradicionale, modeste dhe në stadium (qesh)…jo, dua një dasmë tradicionale pa diskutim, por do doja një ambient që të mbante shumë njerëz brenda“, u shpreh Kiara.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu