“Kokë më kokë” për fitoren, Luizi apo Kristi, kush do të shpallet fitues i këtij Big Brotheri?

Pas daljes së Deas dhe Efit nga shtëpia e Big Brother Vip, Luizi dhe Kristi po luftojnë “kokë më kokë” për të fituar lojën e Big Brother Vip.

Dy personalitete krejt ndryshe nga njëri-tjetri, por që gjatë këtyre 4 muajve kanë falur emocione për publikun shqiptar.

E ndërsa minutat kalojnë, ethet e finales shtohen më shumë për dy finalistët e këtij edicioni.

Po ju si mendoni? Kush do të shpallet fitues, Luiz apo Kristi?


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu