Komandat Hoxha nga Prizreni demanton lajmin e publikuar në portale

Samidin Xhezairi, i njohur si komandant Hoxha i Prizrenit ka përgënjeshtruar lajmin që u transmetua sot në mëngjes nga portale të afërta me BDI dhe që më pas u transmetua edhe në portale tjera. Por Xhezairi ka përgënjeshtruar këtë lajm duke thënë se dikush ka keqpërdorur emrin e tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu