Ballina Etiketimet Komandant hoxha

Etiketim: komandant hoxha

Komandat Hoxha nga Prizreni demanton lajmin e publikuar në portale

Samidin Xhezairi, i njohur si komandant Hoxha i Prizrenit ka përgënjeshtruar lajmin që u transmetua sot në mëngjes nga portale të afërta me BDI...

Xhezair Shaqiri i kthen shpinën Ziadin Selës?!

Xhezair Shaqiri ka reaguar ashpër ndaj liderëve të rinj partiak. "Tani lum për ne që kanë dal disa parti politike të reja me lider të...

Komandant Hoxha: Shum shpejt pritet të kallet Maqedonia

Xhezair Shaqiri, ish Komandant Hoxha paralajmëron se shumë shpejtë do të ndizet bura e barutit në Ballkan duke e përfshirë edhe Maqedoninë, transmeton TetovaSot. “Elefantët...

Hoxha: Mi jepni “bombat” t’ua tregoj amoralitetin dhe pisllëkun e BDI-së

Xhezair Shaqiri, i njohur si komandant Hoxha thotë se, ka adresuar akuza të rënda në adresë të BDI-së dhe liderit të saj Ali Ahmetit,...

Lajmet e fundit