“Kristi nuk do të dalë”, çfarë di Sabiani? Të martën do të flasim

Sabiani është një nga 6 banorët që hynë në shtëpinë e Big Brother në spektaklin e së shtunës. Hyrja e tij “tronditi” Kristin, i cili sapo kishte filluar romancën me vajzën e Sabianit, Keisin.

Sabiani ka shprehur mospëlqimin e tij për marrëdhënien e Keisit me Kristin. Sakq gjatë një diskutimi dje me Kristin dhe Keisin, Sabiani ka thënë se të tre do të flasin gjerë e gjatë pas spektaklit të së martës.

Ai tha se Kristi nuk do të dalë të martën nga sgtëpia e BBV. Kujtojmë se Kristi është në nominim me Oltën dhe Armaldon.

Por çfarë di Sabiani që thotë se Kristi nuk del të martën?

Sabiani: Kristi nuk do të dalë të mrtaën. Ti s’do dalësh do rrish këtu. Pas të martës do ulemi, do të flaism.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu