Kujt i shkonte mendja? Kjo shtëpi në Roskovec cilësohet si ndër më të veçantat në botë (FOTO)

Kur fotot e kësaj shtëpie në formë anije në një tokë disa dhjetra kilometra larg detit filluan të qarkullonin në rrjetet sociale, shumë prej atyre që i panë u tallën me ndërtuesin.

Mirëpo, ajo cilësohet si një ndër shtëpitë më të veçanta në botë sot dhe bie menjëherë në sy sapo kalon aty pranë.

Duhet të kesh guxim të madh për një arktitekturë të tillë larg detit, por duket se pronari ka një lidhje të fortë me anijet.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu