Kur Kiara Tito deklaronte se nuk do të futej kurrë në Big Brother (VIDEO)

Kiara Tito në një intervistë të dhënë shumë kohë më parë, ka thënë me bindje se nuk do të futej kurrë në “Big Brother” dhe kjo deklaratë orët e fundit është rikthyer në vëmendje duke u bërë virale në rrjete sociale.

“Unë në “Big Brother” jo, sepse nuk më pëlqen që të jetoj brënda për brënda katër mureve pa dalë fare nga shtëpia, jo nuk e bëj do këtë gjë”, shprehej dikur Kiara.

Sot moderatorja jo vetëm që është futur në “Big Brother VIP”, por ka gjetur edhe dashurinë e jetës.

Video:

@tarameliao1 #fyp #virale ♬ πρωτότυπος ήχος – taramelia


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu