“Kush bir k*rve ka të drejtë të flasë me ty”, pas skandalit te varri, tezja e Megit mendon se nuk duhet të kërkonte falje

Dy ditë më parë publiku u trondit nga një video ku dukej Megi Pojani duke u tallur mbi varrin e stërgjyshes së saj. Ishte Marsela (motra e Megit) ajo e cila e postoi videon në InstaStory, ku shfaqej Megi duke pastruar varrin, qeshur, kërcyer dhe duke u tallur para familjarit të tyre të ndjerë.

Pjesa më e madhe e publikut u prek dhe e “dënoi” veprimin e Megi Pojanit tek varrezat, por siç duket familjarët e saj nuk e konsiderojnë ndonjë gjë të madhe .

Ina Pojani, motra e Megit ka publikuar së fundmi në Instagram një bisedë “WhatsApp-i” me tezen e tyre, e cila e kritikon Megin jo për veprimin, por pse kërkoi ndjesë publike.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu