Kush do jetë finalisti i fundit i BBV2? Qetsor, Nita apo Kristi?

Prime i natës së sotme të Big Brother ka qenë i mbushur me emocione dhe tematika. Mbrëmjen e sotme konkurrentja Jori la shtëpinë si më pak e preferuara e publikut.

Gjithashtu, u shpall dhe finalistja e tretë e ketij formati Deamishel. Ajo pati dhe një surprizë i erdhën kushërirat që i donte aq shumë.

Në minutat e fundit moderatorja Arbana Osmani hapi televotimin për finalistin e fundit mes Qetsorit, Nitës dhe Kristit. Gjithçka mbetet për tu zbuluar primein e ardhshëm të të shtunës/lajme.al


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu