Kush do të lërë shtëpinë? Zbardhet tjetër “sekret” nga prapaskenat e “BBVA”

Sot në mbrëmje është Prime i Big Brother Vip ku moderatorja Arbana Osmani ka hapur një televotim herën e fundit për banorët e preferuar dhe tre më pak të votuarit do të kalojnë në nominim direkt.

Mirëpo në rrjet po qarkullojnë “zëra” se tre më pak të preferuarit nga publiku, produksioni do të nxjerrë Tanin, Dean dhe Maestron, ku ky i fundit do të lërë menjëherë shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Nuk dihet ende nëse ky informacion do jetë i vërtet apo thjesht “zëra”.

Nisur nga debatet e fundit Armaldo ka qenë shumë i përfshirë në raportin e tij me Luizin, pasi është afruar me Oltën, por ky afrim ka acaruar keq këngëtarin, shkas edhe nominimi Luiz, Kiara dhe Bledi i cili ishte propozuar nga Maestro.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu