Kush është banori i njohur që largohet përfundimisht nga shtëpia e BBV

Sonte po mbahet “prime” i radhës në “Big Brother VIP Albania”. Këtë të martë pati një eliminim të radhës. Me shumicë votash nga publiku, Sabiani u eliminua përfundimisht nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai ishte në nominim këtë javë me Antonetën, Armaldon, Deamishel, Fotini, Nitën dhe Qetsorin.

Sabiani hoqi dorë përfundimisht nga çmimi i madh.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu