Ky është drejtori i tretë që dha sot dorëheqje nga Qyteti i Shkupit

Sot në mëngjes dorëheqjen e ka dorëzuar edhe drejtori Ndërmarrjes për Transport Publik – Shkup, Filip Vasilevski.

Vasilevski njoftoi se jep dorëheqje për shkak se nuk ka mbështetje dhe komunikim normal me kryetaren Danela Arsovska dhe drejtorin e përgjithshëm të JSP-së, Aleksandar Stojkovski.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu