La garën në mes nga malli për djalin, Luiz Ejlli tregon si do të ishte finalja me Oltën

Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro kanë intervistuar brenda Big Brother, Luizin dhe Efin. Fati i goglave vendosi Luiz Ejllin, i cili foli gjatë për këtë eksperiencë në jetën e tij.

Si do të ishte kjo finale për Luz Ejllin nëse përballë do të kishte Olta Gixharin?

“E fortë dhe shumë kënaqësi”, u shpreh këngëtari.

Ai theksoi disa herë që do e donte Oltën në finale. Madje sipas tij, në këtë finale, në vend të Deas dhe Kristit, duhet të ishin Olta dhe Kejvina.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu