Largohet nga Big Brother Vip, Kiara

Në natën e sotme të Big Brother Vip është larguar Kiara.

Mbas 95 ditëve qëndrim në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, publiku vendosi që ajo të largoheshe dhe rrugtimin drejt finales ta vazhdonte Olta.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu