Luan videolojëra në Kuvend, kush është deputeti i partisë maqedonase në pushtet (VIDEO)

Derisa po fliste deputetja Gordana Siljanovska-Davkova nga opozita VMRO-DPMNE, deputeti Darko Kaevski nga LSDM-ja luajti videolojëra në Komisionin e djeshëm për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive në Kuvend.

Videon në rrjetin social Facebook e ka publikuar gazetari i Alfa, Mateja Petrovski, ku qytetarët shprehen të pakënaqur.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu