Luiz Ejlli hyn në zyrën e “Vëllait të Madh”, shihni çfarë gjen brenda (VIDEO)

Luiz Ejlli, njeriu i cili “hipnotizoi” shqiptarët për më shumë se katër muaj, duke i mbajtur të mbërthyer para ekranit, vijon të surpizojë ndjekësit e tij.

Ai hyn fshehtas në zyrën e “Vëllait të Madh”, por shihni çfarë gjen brenda.

Këtë herë ai ka ndarë me fansat se si duket nga brenda zyra e “Vëllait të Madh”, atje ku merreshin vendimet se çfarë bëhej brenda në shtëpi.

Përmes një videoje, Luzi thotë se duke kërkaur nëpër Top pa një zyrë që i tërhoqi vëmendjen, dhe u habi çfarë gjeti brenda.

Siç shihet edhe në video, në zyrë janë fotografitë e të gjithë banorëve që ishin pjesë e ‘BBV’, ku në fotot e tyre ka nga një kryq, përveç asaj të Luizit.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu