Luiz Ejlli në fushatën në Shkodër: Po të ishe në garë me mua do ta kisha marrë

Luiz Ejlli i bashkohet Benet Becit të PS në fushatë në Shkodër.Luizi u shfaq praë kandidatit në një takim me të rinjtë.

Beci e ka falenderuar Luizin për mbështetjen. Ndërkohë Luizi u shpreh me humor se ‘këtë radhë e ke të fituar, por nëse do ishe me mua në garë do fitoja unë’!

Luizi e përmendi Benet Becin kur ishte në Big Brother. Ai tregoi se kur ishte në mes të katër rrugëve i telefonoi Becit pë ndihmë dhe ai e punësoi direkt në KESH.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu