Luizi bisedon me Armaldon: Po e kalove këtë nominim je në finale

Mëngjesin e sotëm Luizi ka diskutuar me Armaldon për nominimin. Luizi i tha se çdo nominim që kalon e bën më të fortë.

Armaldo i kërkoi Luizit mendim nëse do e kaloj këtë nominim ose jo.

Luizi u shpreh se do e kalojë këtë nominim, por e këshilloi të mos bëj veprime të sforcuara dhe të dalë nga vetja.

Ai shtoi se Armaldo nuk duhet ta vërë në dukje faktin që është në nominim.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu