Luizi dhe Efi marrin shpërblim nga ‘Vëllai i Madh’, çfarë bënë dy banorët (VIDEO)

Efi dhe Luizi kanë qënë fituesit e lojës me letra higjeniike, e ndërsa Kristi dhe Dea Mishel e kanë humbur lojën pasi kanë derdhur ujin në letër, e si pasojë loja është ndërprerë.

Luizi dhe Efi, si fitues të sfidës kanë përfituar si shpërblim 1 mijë euro.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu