“Luizi dhe Kiara nuk e kanë të gjatë!”, Olta Gixhari ‘tallet’ LIVE me propozimin në BBV (VIDEO)

Propozimi për martesë që Luiz Ejlli i bëri Kiara Titos pak ditë më parë bëri xhiron e rrjetit. Kanë qenë të shumta reagimet e fansave dhe personazheve publik, por edhe mos reagmi i Oltës ka marrë vëmendje.

Në fak kjo e fundit ka bërë një reagim në ëake-up ku ka qeshur me propozimin e Luizit për Kiarën, pasi nuk e sheh lidhjen e tyre afatgjatë.

“Unë e kam thënë aty brenda që ata nuk kanë kimi dhe nuk e kanë shumë të gjatë. Vazhdoj ta mendoj kështu. Unë kam kursyer shumë njerëz, edhe Luizin. Prandaj ka kaq respekt për mua. Përtej lojës ne jemi njerëz. Unë e dija që ta komentoja këtë lidhje atij nuk i vinte mirë dhe prandaj nuk e kam cekur aty. Luizi ka qenë fokusi im dhe unë kam qenë fokusi i tij. Nuk më bëri përshtypje ky moment sepse e ka thënë prej muajsh. Kjo është fjongoja finale që i vuri marrëdhënies së tij brenda shtëpisë. Për mua e papritur ka qenë për Kiarën. Prandaj nuk e kam komentuar.”– tha ajo.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu