Luizi dhe Kiara së shpejti prindër të një vajze, këngëtarja e njohur jep lajmin e madh për shqiptarët

Luizi dhe Kiara së shpejti prindër të një vajze. Luizi ndau një fotografi së bashku me Kiarën, nga një komentet që mori për pak minuta më shumë se 3000 pëlqime ishte i këngëtares Vesa Luma.

Vesa shkruan : “Permbylleni vitin tamam (me nje goce) dhe jepi vulen ktij muhabeti”.

A mendoni edhe ju se goca do të jetë ula për çiftin më të komentuar të momentit?!

Vesa Luma dha vulën për komentin më të mirë sonte sipas ndjekësve të Luizit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu