Luizi, Efi, Dea Mishel dhe Kristi në finale. Kush do ta fitojë Big Brother Vip

Luizi, Efi, Dea Mishel dhe Kristi janë katër konkurrentët finalistë, të edicionit të dytë të Big Brother Vip.

Luizi u shpall finalisti i parë në një përballje me Dean, më pas u shpall Efi dhe Dea Mishel si më të votuarat e publikut, ndërsa finalisti i fundit u shpall Kristi puntatën e djeshme.

Kristi u përball në gjysëmfinale me Nitën dhe Qetsorin të cilët lanë shtëpinë.

Përveç Efit, tre finalistët e tjerë janë futur në shtëpi që në fillim duke arritur deri më tani 127 ditë brenda. Efi u rikthye në shtëpi për të dytën herë.

Fituesi/ja i këtij edicioni do të shpallen të shtunën e ardhshme, më 6 maj, në finalen e madhe.

Cilin doni ju të fitojë?


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu