Luizi Ejlli i bashkohet një tjetër fushate dhe kërkon ndihmën e qytetarëve

Këngëtari i njohur e njëkohësisht fituesi i këtij edicioni të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, i është bashkuar nismës Fundjavë Ndryshe për një kauzë shumë të madhe.

Vogëlushi Joel që prej moshës 6 muajsh vuan nga një sëmundje e rëndë e mëlçisë, e cila është përkeqësuar dita ditës aq sa e ka bërë Joelin të mos buzëqeshë më e të humbasë çdo shpresë.

Në ditën e rëndësishme për fëmijët, Luiz Ejlli i bashkohet apelit për vogëlushin Joel. Ai ka nevojë për një operacion shumë të vështirë dhe duhet të niset menjëherë jashtë vendit.

Video:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fundjavë Ndryshe (@fundjavendryshe)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu