“Luizi është komplet i prapambetur”, Efi: Nga këta që i mbyllin gratë në shtëpi (VIDEO)

Gjatë spektaklit të djeshëm pati një përplasje të ashpër mes Luizit dhe Efit, pasi banorët panë një video të Luizit i cili shprehej që nuk do e donte një motër ose vajzë si Efi.

E ndërsa mbrëmjen e djeshme Efi ka diskutuar me Dean për sjelljen e Luizit kundrejt saj.

Ajo u shpreh se ndihet shumë mirënjohëse pasi nga ai emision tani ka arritur të jetë pjesë e një formati tjetër si Big Brother.

Efi tha se shpesh ka dashur të shohë gjithmonë të mirat te Luizi, por dita ditës e sheh ndryshe.

Sipas saj ai është i prapambetur dhe nga ato persona të cilët i mbyllin gratë në shtëpi. Sipas saj komentet po i’a prishin më shumë lojën Luizit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu