Luizi: Gjithë Shqiptaria e dinë se do të bëhem lider

Protagonisti kryesor i Bigbrother Albania Luiz Ejli duke biseduar me Zhakun dhe Arbrin, të cilët po darkojnë brenda shtëpisë, ka thënë se, gjithë shqiptaria e dinë se këtë javë unë do bëhem liderë.

Zhaku ka reaguar me një batutë, duke thënë se ajo do të bëhet lidere dhe se do sjellë rregull në shtëpi.

Luizi duke bërë shaka ka thënë se, për inat të Arbrit do t’a fitoj këtë sfidë.
Duke biseduar, Zhaku i tha Luizit se kur do dalësh jashtë femrat do i shkulin flokët për ty.

Kuizi: Kjo ishte pjesa ma e bukur, e mora informacionin e duhur.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu