Luizi i bëri dedikim nga Gjakova, Kiara ka diçka për t’i thënë

Për 3-4 ditë, nuk do të thonë që janë ndarë”. Kështu ka shkruar Luiz Ejlli bashkëngjitur me videon ku përshëndeste bashkëshorten e tij, Kiara Tito, nga një koncert në Gjakovë.

Teksa po bëhej gati të këndonte këngën “Me ty” që ia ka dedikuar Kiarës me rastin e Shën Valentinit, Luizi merr telefonin për të filmuar veten dhe të pranishmit.

“Kiara, tanë Gjakova më ka thënë se të do ty”, dëgjohet të thotë fituesi i “Big Brother VIP 2”.

Ndërkohë nuk ka munduar reagimi i Titos. Kjo e fundit ka komentuar në postimin e Luizit dhe shkruan:

“Me ty gjithmonë”.

Kujtojmë se Luizi dhe Kiara janë njohur brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ata vendosën që t’i jepnin fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë pikërisht në finalen e madhe të BB VIP.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu