Luizi-Kiarës: Ke qenë sfida më e bukur dhe më e vështirë në jetën time (VIDEO)

Me sa duket Kiara i është dorëzuar dashurisë së saj ndaj Luizit. Me rikthimin e saj në lojë, moderatorja nuk ka ngurruar të shfaqë hapur ndjenjat ndaj Luizit.

Dalja nga shtëpia e ka qartësuar Kiarën në qëllimet e veta për lojën por edhe në lidhje me romancën me Luizin.

Me të hyrë ajo u përqaua e përmalluar me Luizn, ndërsa kaluan natën bashkë në shtrat me puthje dhe përqafime.

Nga ana e tij Luizi është shprehur më se i lumtur, duke i thënë moderatores se ajo ka qenë sfida e tij më e bukur dhe më e vështirë në jetë.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu