Luizi krahason veten me kryeministrin: Jemi bërë si Edi Rama, s’na mund kush në zgjedhje (VIDEO)

Padyshim Luizi është kthyer në një nga banorët më të preferuar të shtëpisë së Big Brother Vip për shqiptarët. Me lojën dhe strategjitë që ndjek, këngëtari është bërë banori i preferuar për një pjesë të madhe të fansave të reality shoë BBV.

Sakaq nuk kanë qenë të pakta herët ku Luizi ka folur për politikë, ai ka përmendur në bisedat e tij, ish-kryeministrin, Sali Berisha.

Por mbrëmë Luizi krahasoi vetën me kryeministrin, Edi Rama.

Duke diskutuar me Kiarën e ka pyetur që të ikin e ta lënë lojën dhe e krahason veten me Edi Ramën.

Luiz Ejlli: A ikim e lajmë krejt?

Kiara Tito: Pse?

Luiz Ejlli: E treguam veten. Jemi bërë si Edi Rama s’na mund kush në zgjedhje.

Kiara Tito: Rri me këmbë në tokë.

@bigbrotheralbaniakosova1 #olta #sabiani #kristi #arbana #bigbrotherkosova #bigbrotheralbania_vip #luizkiara #kiaratito #kiara #bigbrotheralbaniavip #bigbrotheralbania #luiz #luizejlli #oltagixhari #sabian #fypシ #fyp ♬ original sound – BBV Viral


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu