Luizi lë Tiranën dhe shkon direkt në Shkodër, zbulohet arsyeja

Luizi ka shkuar sot në Shkodër në orët e para të mëngjesit. Thuhet se fituesi i BBV është shoqëruar edhe nga Kiara.

Fansat kanë publikuar një moment kur Luizi shihet me makinë në qytetin e tij teksa nuk kanë munguar edhe fotot me fansat.

Bëhet e ditur se Luizi është nisur menjëherë për në Shkodër për të takuar nënën e tij, e cila nuk ishte e pranishme në dasmë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu