Luizi: Pse këtë Big Brother e fiton Kiara

Luizi do që këtë Big Brother Vip ta fitojë Kiara. Gjatë një bisede, ditën e sotme Luizi është shprehur me bindje se ai dhe Kiara do të jenë finalistë në këtë edicion dhe se Kiara duhet ta fitojë Big Brother Vip.

“Unë dhe ti jemi në finale dhe e fiton ti. Dua të ta jap ty “Big Brother-in” se të dua, e meriton. E di pse nuk e fitoj unë? Sepse nuk jam imazhi i duhur që i duhet shqiptarëve. Shqipëria ka nevojë për brishtësi, dashuri, ëmbëlsi, nuk jam unë për këtë punë.”, u shpreh Luizi.

Ndërsa Kiara mesa duket e mori thjesht si një batutë të Luizit, duke iu përgjigjur me fjalët: “Çfarë pate more?”


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu