Luizi rikthehet në Instagram, jep lajmin e madh për fansat

Ditën e sotme Luizit i ishte mbyllur llogaria në Instagram. Mirëpo, kjo nuk zgjati shumë.

Minuta më parë ai u rikthye në këtë platformë duke shpërndarë një video në Instastory.

Aty ka treguar që do të vijë të performoj në një nga klubet e natës në Kosovë dhe pritet që të krijojë atmosferë të paparë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu