Luizi sëmurë, Kiara i ‘tërbon’ ndjeksit me reagimin e saj, shpërthen rrjeti: Turp

Fansat e Luizit janë indinjuar shumë nga sjellja e ftohtë e Kiarës, pasi kjo e fundit nuk po tregon kujdes për Luizin, i cili ka dhimbje të forta koke dhe nuk ndihet mirë.

“Luizi sëmurë Kiara qesh. Më shumë po kujdeset Olta për Luizin se sa Kiara. Turp!”, këto janë disa nga komentet e ndjekësve të BBV në rrjetet sociale në lidhje me situatën në shtëpi.

Kujtojmë se banorët e BBV janë ndarë në çifte në kiadër të lojës “siameze”, të vendosur nga Vëllai i Madh. Në këtë sfidë Luizi është çift me Oltën, ndërsa Koara me Dean.

Por duket se sfida e ka larguar çiftimin Kiara-Luiz, pasi kjo e fundit nuk ka treguar interes për Luizin, i cili vuan nga dhumbja e kokës.

“Ai çdo 2 ditë këtë punë ka”, ka thënë ndër të tjera Kiara.

Nga ana e saj, Olta ka treguar pëtkujdesje për Luizin, ndërsa ka akuzuar Kiarës për sjellje të shëmtuar. Mbetet për tu parë se cfarë do të ndodhë mes çiftit.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu