Luizi sëmuret sërish brenda shtëpisë së “BBVA”, Kiara i qëndron pranë (VIDEO)

Luizi është më i pëlqyeri i momentit në të gjithë trojet ku ka shqiptarë. Përtej kësaj edhe lidhja e tij me Kiarën pëlqehet nga publiku.

Ai njihet për energjinë e madhe që ka dhe që pushon pothuajse gjithë ditën duke folur.

Sot ai ka pasur një dhimbje të krahut, teksa Kiara i ka qëndruar afër. Ajo i ka dhuruar puthje, nën ritmin e këngës së Luizit kushtuar asaj.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu