Luizi shumë i sëmurë, Kiara: Ti atë punë ke çdo 2 ditë, Olta: Më shumë po kujdesem unë

Ditën e djeshme Luizi ka qenë i sëmurë teksa ajo që është vënë re ka qenë mungesa e interesimit të Kiarës dhe indiferentizmi i saj. Teksa e gjithë shtëpi ishte mbedhur në kuzhinë për të gatuar ballokumet për Ditën e Verës.

Luizi i është drejtuar parteneres së tij duke i thënë që nuk ishte shqetësuar aspak për gjendjen e tij shëndetësore.

Me menefregizëm Kiara i është kthyer dhe i ka thënë: Ti atë punë ke çdo dy ditë.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Si nuk e çau menderen hic, gjithë ditën.

Olta: Më shumë jam kujdesur unë për ty

Kiara: Ti atë punë ke çdo 2 ditë, atë punë ke ti. Më dhemb koka, më dhemb koka

Olta: Më shumë afër të kam ndenjur unë që jam kundërshtare

Kiara: Nuk di unë të bëj ashtu kur sëmurën njerëzit. Mua s’më vjen mami im kur jam sëmurë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu