Luizi, Sulltani i Madhërishëm i Big Brother Vip (VIDEO)

Banorët e Big Brother Vip Albania u veshën sot me kostume që të çojnë në epokën e Perandorisë Osmane. Secili prej tyre zhvilloi nje fotosesion për kompaninë e tapetëve Pierre Cardin Home.

Sigurisht “kryefjala” e këtij Big Brother Vip u vesh si sulltani i Madhërishëm.

Banorët të veshur me kostume turke u futën të gjithë me rradhë në dhomën e përshtatur për fotosesion dhe nisën të pozonin për aparatin.

Ndryshe nga djemtë, vajzat e morën me shumë sportivitet dhe me qejf këtë sfidë, ndërsa njëra pozonte më bukur se tjetra./albeu

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu