Luizi takon “sozinë” e tij, sjellin dhe foto bashkë. Sa mendoni se ngjajnë?

Luizi takon “sozinë” e tij, sjellin dhe foto bashkë! Sa mendoni se ngjajnë? Njëri ndër protagonistët e Big Brother Vip Albania, njëherësh edhe fituesi i kësaj gare Luiz Ejlli me të dal nga shtëpia nuk ka gjetë fare qetësi.

Çdo dalje e tij publike pas përfundimit të garës është kthyer në sensacion.

Edhe takimi i tij me djalin nga Gjakova, Veton Golaj, i cili nga një pjesë e publikut është konsideruar si “kopje” e Luizit.

Takim i shumë komentuar e i shumë pritur i dyshes ka ndodhur mbrëmë në një “party”, në të cilën kanë marrë pjesë edhe ish-banorët e tjerë të show-it televiziv.

Ndersa Valoni s’kishte si mos ta bej nje foto me Luizin te cilin e ka perkrahur gjate lojes se tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu