Luizi ‘thyen’ rekorde, lë mbrapa edhe Kiarën, ja çfarë ka ndodhur me ‘Instagramin’ e këngëtarit (FOTO)

Luizi qysh nga fillimi i edicionit të “Big Brother VIP Albania 2”, u ka treguar banorëve që ai nuk ka pasur ‘Instagram’. Banori i pëlqyer nga shqiptarët, kishte thënë se një familjar i tij i kishte treguar se pas hyrjes së tij do t’i hapte një ‘Instagram’.

Por ai nuk është në dijeni që me profilin e tij është bërë nami. Ai ka arritur 558 mijë ndjekës, duke e lënë mbrapa edhe të dashurën e tij Kiarë.

Luizi ka një mbështetje të madhe nga jashtë, dhe banori po pëlqehet për lojën e tij.

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu