Luizi: Olta dhe Qetsori kanë 1 javë që duan të bëjnë një grup

Hyrja e 6 banorëve të rinj ka sjellë dinamika dhe energji të reja në shtëpinë e Big Brother Vip.

Disa prej banorëve janë bashkuar me Oltën dhe disa të tjerë më Luizim, pasi këta të dy janë bërthama e shtëpisë, sipas lojtarëve.

Sakaq gjatë një bisede me Kiarën dhe Armaldon, Luizi ka thënë se Olta me Qetsorin kanë një javë që po mundohen të krijojnë një grup brenda shtëpisë, por nuk ia kanë dalë.

Luizi: Olta me Qetsorin kanë një javë që mundohen të bëjnë një grup prej pesë vetash. Për 20 sekonda tetë vota për Keisin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu